Spor toto da milyoner olmak

Arkadaşlar oynadığınız şans oyunları var mı var ise neler malum parayı bulmamız lazım…
Benim en çok keyif aldığım spor toto 15 maçı alt alta getirmek gibi bir hedefim var tabiki bunu tek başıma yapıp milyonları kazanırsak tadından yenmez…sizin düşünceleriniz neler

1 Beğeni

Spor toto iddaa gibi ama sadece üst, alt yada berabere sonuçlarından seçim yapılabiliyor. Yıllar önce bir kere şansımı denemiştim ve tutmuştu. Hani öyle zamanlar oluyorki paraya ihtiyacın olduğunda gerçekten hızır gibi yetişiyor. Yanlız sonrasında takıntı yapabilir, kazanma hırsı yüzünden 10 bin euro iddaa da borçlanan arkadaşlarımı gördüm. Oynamak arada bir ve zevk almak için olabilir ancak bunu bir yaşama felsefesi haline getirmeden önce kendinizi kontrol edebilmelisiniz :slight_smile:

Ben arada bir şans çekilişleri oluyor onları alıyorum, yada iddaa tek tük oynarım. Bir kaç kere oynadıktan sonra şansımın olmadığını gördüğümde uzun bir süre oynamıyorum. Nerde durmak gerek bilmek lazım :slight_smile:

Bu tür oyunlar bana para kaybından başka bir şey gibi gelmiyor. Evet kazanan gayet iyi kazanıyor. Evet kolay para gibi geliyor ama ben o paranın hayrı olacağına o paranı borçlarını ödeyeceğine inanmıyorum.

1 Beğeni

Sana aynen katılıyorum. Ama şansı olan cidden kazanıyor yaaa. Bu yüzden önceki yorumumda da “baktınız şansınız yok bir kaç denemeden sonra bırakın” dedim. Arkadaşın biri gözümün önünde her gün binlerce Euro kazanıyor. bir gecede 29 bin Euro kazandı casino oyunundan. Ama işte bu demek olmuyor ki bizde kazanacağız. Onunla takılanlar hep kaybediyor, eğer şansın yoksa evini, tarlanı satarsın yine de kazanamazsın. En iyisi 1-2 kere oynadın tutmadı mı, ara ver keyfini canın sıkılırsa değişiklik olsun diye at bir şeyler. Ama abartmayın. En kötü alışkanlıklardan biridir, bir kere bu batağa düştüğünüzde ne malın kalır elinde nede çevrende sana güvenen insan… Buna örnek önceki mesajımda var, iddia oynarken 10 bin Euro borç yapan arkadaşım da var kumar oynadığı için eşinden, çocuklarından ayrılıp Türkiye’ye dönen iş arkadaşlarımda var. Her şeyin fazlası zarardır, bunun bilincinde olarak hareket etmek önemlidir…

Açıkçası kesinlikle öyle bütün mesele şans! Benim bu konuda hiç şansım yok. Hayatta çok şanslı bir insanım ama nasıl kumar vs bir şeye bulaşsa hemen kaybederim. Hatta arkadaşlarım iddaa oynarlar bana söylediklerinde maçları yatar yani :smiley:

2 Beğeni

Beni tarif ettin sanki :slight_smile: Umarım iyi örnek olmuşuzdur konuya girecek arkadaşlara :slight_smile:

1 Beğeni