Partneriniz kıyafetlerini çıkardığında bulduğunuz en iğrenç şey nedir?

Kısa sure önce bir kızla tanıştım; Benim gibi güzel ve Japon’du, bu yüzden onu şehirde bir tura çıkarmaya karar verdim.

Onun hakkında fazla dikkat etmediğim biraz garip bir şey, her zaman uzun kollu, balıkçı yaka sweatshirtler ya da kollarını ve yanağını kapatacak herhangi bir şey giymesiydi.

Onu sevmeye başladığımı biliyordum, ancak “biri beni nasıl sevebilir?” zihniyetinden dolayı ilk başta biraz kafam karıştı. Yavaşça ısındım ve flört etmeye başladık.

Bir süre sonra ilk randevumuza çıktık.

Bir kafe, eski ve popüler bir yerdi.

Yanıma geldi ve beni gergin bir şekilde karşıladı ve pencerenin yanındaki bir masaya oturduk. Biz konuşurken parmaklarını masaya vurduğunu fark ettim ve konuşmayı her bıraktığımızda dışarı bakıp geçen insanları izledi. Ara ara balıkçı yakasını ve kollarını yeniden düzeltiyordu.

Endişeliydi. Anlaşılabilir. Doğal olarak soğuk bir görünüme sahip olduğum ve deri ceket giymeyi sevdiğim için bazen korkutucu görünüyorum.

Kahve içmeye gittiğimde ben de bir kurabiyeyle geri döndüm. Gülüyor çünkü görünüşüm düşünüldüğünde tuhaf görünüyordu.

Her şey çok iyi gitti. Birkaç kez daha dışarı çıktık ve her seferinde daha da gerginleşti. Endişeli biri olduğu için olduğunu varsaydım, acele etmedim - zor bir konu gibi görünüyordu.

Sonra birbirimizin dairesinde görüşmeye başladık.

Birkaç hafta çıktıktan sonra üzgün bir tonda “Hiç kimseyle bu kadar uzun süre çıkmadım” diyor.

Nedenini sordum ve bana o günden korktuğunu söyledi.

Kollarını ve boynunu açtı, yanık izleri ortaya çıktı. Kollarını ve boynunu saran ateşten yılanlara benziyordu. Vücudunun geri kalanı da böyle görünüyordu.

Bu yüzden endişeliydi ve bu yüzden uzun kollu giyiyordu.

Ve ne yaptım biliyor musun?

Onu öptüm.

En iğrenç yanı yaraları değil, insanların onu yargılamasını ve ona bakmasını engellemek için onları saklamak zorunda olması.

En iğrenç bulduğum şey buydu.

Güncelleme: Hala çıkıyoruz - yemin ederim o benim ruh eşim ve onun farklı olmasını istemem.

Böyle olacağını düşünmemiştim. Tüm hikayeleri takdir ediyorum ve hepinize hayranım ve umarım hepinizin harika hayatları olur.

Kaynak https://qr.ae/pvOIEn