Film sinema ve dizi platformlarından hangilerini satın alıyorsunuz?

Arkadaşlar ekonomi allak bullak olunca bu film sinema dizi canlı tv platform fiyatları da uçtu gitti. Netflix, Disney, YouTube Premium, Blu TV gibi platformlarından hangilerini satın alıyorsunuz ? Bunları ucuza getirme yollarını biliyormusunuz ?

-Belki size faydamız dokunur diye de açtım konuyu …

Ben youtube, netfilix ve disney+ aboneklilerini kullanıyorum. Avrupada cidden çok pahalı. Bir kaç kişiyle paylaşıyorum biraz ekonomi yapabilmek için.

Ucuza getirme yollarını bilmiyorum ama aklıma ilk gelen birinin hesabını birden fazla kişinin ortaklaşa kullanması. Ancak onda da şöyle bir durum söz konusu, 4 ekranda izleyemiyorsunuz da tek ekranda izlemeniz gerekiyor. Yani en azından netfilixte böyle, diğerlerinde olduğunu zannetmiyorum.

Üstat o halde ucuza getirme yolu benden satın almaktır. 3 senedir. Bu dijital ürünlerin satışını yapıyorum.

Buna uygun bir bolum olusturalim o zaman satislar icin en azindan kullanicilarimizada yardimci olabiliriz.

1 Beğeni

Bekliyoruz üstat. Somut adım))

1 Beğeni

Hiçbirisini almıyorum. Kimsenin sebebini bilemem ama benimkisi basit. Eğer izlememi istiyorlarsa açık bir şekilde yayınlarlar. İstemiyorlarsa ben de izlemem. Bu facebook’u paralı yapmak gibi. Asıl bedavayken iş yapar.