Yapay zekaya resimli soru sorma! Çok kolay, sadece 2 adımda resimli sorunuzu sorun

Yapay zekaya resimli soru sorarak zaman kazanmak ve üzerinde çalıştığınız konuyu cevaplamak isteyebilirsiniz. Bu konuda sorucevap.com da yer alan resimli soru sorma özelliğini kullanarak kolayca yapay zekaya soru sorabilirsiniz.

Nasıl yapay zekaya resimli soru sorulur videolu gösterim:

Yapay zekaya resimli soru sormak için;

1 - Sorucevap.com sitesinin en sağındaki şu ikona tıklayın: image

Resimli soruyu gönderebilmek için bir yazı editörü açılacak.

2 - Sonrasında editörde yer alan bu ikona tıklayarak resimli soruyu seçin ve yükleyin.

3 - Sonrasında, uygun bir başlık, uygun kategori yada etiket seçerek alttaki oluştur butonuna basarak konuyu yayınlayın:

Bu işlemden sonra Kompiter konuyu analiz ederek uygun bir cevap oluşturacak ve konuya ekleyecek. Herhangi bir bekleme süresi bulunmuyor. Kompiter sorunun yada resmin zorluğuna göre arkaplanda gerekli araştırmaları ve analizleri bitirince ekranda cevabı gösterecek. Sabırlı olup beklemeniz yeterli olacaktır.

Olası bazı durumlarda Kompiter soruyu iyi anlayamayabilir yada analiz edemeyebilir. Bu durumlarda sizden talep ettiği ek bilgileri sağlamaya çalışarak cevap gönderin. Bu verilerle kompiter yeni bir anlız gerçekleştirip resimli soruya cevap verecektir.

Resimli sorunun çözümünde en iyi sonucu elde etmek için resim kalitesinin ve okunabilirlik seviyesinin yüksek olmasına dikkat edin…

Bu konuyla ilgili fikir, düşünce yada önerilerinizi konu altından yapabilirsiniz.

1 Beğeni