SoruCevap.com e-posta aboneliğini nasıl iptal edebilirim?

SoruCevap.com’dan gelen e-postaları almak istemediğim için aboneliğimi iptal etmeye çalışıyorum ama işlemi nasıl gerçekleştireceğimi bilmiyorum. Herhangi bir rehber veya adım adım talimat mevcut mu? Yeni konu özetleri ve diğer bildirimler için gelen e-postaları durdurmanın en etkili yolu nedir?

E-posta özetlerini durdurmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Hesabınıza Giriş Yapın: İlk olarak sorucevap.com adresine giriş yapın.
  2. Profil Ayarları: Sağ üst köşede bulunan profil resminize tıklayın ve “Profil” seçeneğine tıklayın.
  3. Ayarlar: Profil sayfanızda, “Ayarlar” sekmesine geçin (profil resmine tikladiktan sonra acilan menude en alttaki ikon).
  4. Tercihler: Sol kisimdaki tercihler alanina tiklayin ve sonraki adima gecin.
  5. E-posta: Ayarlar sayfasında “E-posta” sekmesini açın.
  6. Özet E-postalarını Durdur: “Aktivite özeti” bölümünde, özet e-postalarının gönderilmesini durdurmak için ilgili seçenekleri kapatın.

Ya da size gönderilen e-postanın en altındaki “abonelikten çıkmak için buraya tıklayın linkine tıklayarak açılan sayfada e-posta ayarlarınızı değiştirebilir ya da tamamen iptal edebilirsiniz.

Bu adımları takip ederek özet e-postalarının gönderilmesini durdurabilirsiniz. Eğer işlemi gerçekleştirdiğiniz halde hala özet e-postaları almaya devam ediyorsanız, destek ekibiyle iletişime geçerek durumu bildirebilirsiniz.