Domainim için proje fikri?

Bir domain aldım aslında e-ticaret bir site yapmayı planlıyordum ama fikir değişikliği nedeniyle boşa çıktı. Öneriniz var mıdır? Ne tür bir proje amaçlı değerlendirilebilir?

7edi.net

Sayı olduğu için bi eksi not geliyor benden. Biraz düşünelim ne tür bir proje buna uyar.

7edi.net domaini ile birçok farklı proje yapılabilir. Örneğin:

1. Eğitim Platformu: “7edi” adlı bir eğitim platformu tasarlayabilirsiniz. Bu platformda, öğrenciler ve öğretmenler arasındaki iletişim kolaylaştırılabilir ve ders içerikleri sunulabilir.

2. Sosyal Ağ: “7edi” adlı bir sosyal ağ sitesi tasarlayabilirsiniz. Bu site, kullanıcıların benzer ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelmesine olanak tanıyabilir.

3. İşlem Sistemi: “7edi” adlı bir işlem platformu tasarlayabilirsiniz. Bu sistem, ticari işlemlerin kolaylaştırılmasına ve işletmeler arasındaki verimli bağlantıların kurulmasına yardımcı olabilir.

4. Danışmanlık Hizmetleri: “7edi” adlı bir danışmanlık firması oluşturabilirsiniz. Bu firma, şirketlere stratejik danışmanlık ve iş geliştirme hizmetleri sunabilir.

Bu seçeneklerin dışında, 7edi.net domaini ile birçok farklı proje düşünebilirsiniz. Önemli olan, seçtiğiniz projeyle ilgili tutku ve vizyonunuzun olmasıdır.