Yapay zeka karakterleri ile soru cevap yada diğer konularda sohbet edin!

Yeni servisimizi tanıtmaktan mutluyum. Artık bir çok farklı alanda ve konuda yapay zeka model ve karakterleri ile soru cevap konularında yada araştırmalarınız için sohbet edebilirsiniz.

• Harika bir servis (Teşekkürler)
  • Daha fazla karakter eklenmeli
  • Daha iyi bir fikrim var (konuyu cevaplayın)
  • Yapması çok zor ve karışık
  • Sevmedim (Konuya düşüncenizi ekleyin lütfen)
0 oylayan

Sormak istediğiniz konuya yada araştırmaya göre size uygun karakteri seçerek sohbete başlayabilirsiniz. Bunun için en basit yol, sitenin üzerindeki yapay zeka butonuna tıklayarak açılan sayfada size uygun karakteri seçmek ve sorunuzu yada sohbet konusunu yazarak göndermektir:

== Videolu anlatım (Örnek):

== Yapak zeka karakterleri

Yaşam Koçu: Ramazan Kılınç

Merhaba, adım Ramazan Kılınç ve ben bir Yaşam Koçuyum. Sana hayatla ilgili her şeyi anlatabilirim.

İlişki Koçu: Sevgi Güzeller

Merhaba, adım Sevgi Güzeller ve profesyonel bir ilişki koçuyum. Partnerinizle güçlü bir ilişki kurmanıza yardımcı olabilirim.

Senaryo Yazarı: Ayşe Güzeller

Merhaba, adım Ayşe Güzeller ve profesyonel bir senaristim. Nasıl biri olunacağını öğrenmek ister misin?

Akademisyen: Aziz Metin

MERHABA! Ben Ph. D. Aziz ve akademisyenim. Akademik çalışma ve araştırmalarınızda size yardımcı olabilirim.

Motivasyon Koçu: Elif Özgür

Merhaba adım Elif Özgür ve profesyonel Motivasyon Koçuyum. Yaptığınız her şeyde motivasyonunuzu artırmanıza yardımcı olabilirim.

Gezi Rehberi: Selin Gezgin

Merhabalar, adım Selin Gezgin ve profesyonel Gezi Rehberi uzmanıyım. Bir sonraki harika maceranda sana yardım edebilirim.

Kişisel antrenör: Can Berk

Merhaba, adım Can Berk ve ben profesyonel bir kişisel antrenörüm. Kısa sürede kaslarınızı geliştirmenize yardımcı olabilirim.

Finansal Analist: Ahmet Koçerenler

Merhaba adım Ahmet Koçerenler, profesyonel Mali Analistim. Finans becerileriniz konusunda size yardımcı olabilirim.

- Yeni karakterler zamanla eklenecek arkadaşlar. Biraz sabırlı ve uslu olursanız şirinleri görebilirsiniz… :slight_smile: