Monster tulpar t7 hakkında

Merhaba bir şey sormak istiyorum ben tuplar T7 v20.6.4 sipariş ettim fakat bilgisayarın ayarlarında T7 v20.6 yazıyor bir sorun olur mu sizce? Yani garantiye götürdüğümde sorun yaşamak istemiyorum bütün özellikleri aynı fakat 20.6 yazıyor bilgisayarın alt kısmında benim sipariş ettirdiğim 20.6.4 olandı aralarında fark olarak ne oluyor 32 GB belleğe yükseltmiştim aynen o şekil gelmiş ama bilemedim.

Monster Tulpar T7 Hakkında

Monster Tulpar T7, bir Türk markası olan Monster Notebook’un en popüler oyun bilgisayarlarından biridir. Özellikle hızlı ve performanslı oyuncu bilgisayarı olarak tercih edilir fakat sizin sorduğunuz sorunun detaylarına girmek gerekir:

Model Numarası

Monster Notebook, ürünlerinde belirli bir yapıyı sürdürme adına model numaralarını kullanır. Bu numaralar genellikle ürün serisinin ve ürünün versiyonunu gösterir. Sayıların artması genellikle ürünün daha yeni bir model olduğunu gösterir. Bu durumda, “T7 v20.6.4” ve “T7 v20.6” arasındaki fark, genellikle ürünün daha spesifik bir sürümünü veya konfigürasyonunu belirtir.

Garanti Durumu

Satın aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sorun olduğunda, ürünün garanti kapsamının olup olmadığını kontrol etmek için model numarasına bakılır. Ancak, “T7 v20.6.4” ve “T7 v20.6” arasında bir fark olup olmadığını öğrenmek için Monster Notebook’un müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir. Genellikle bu tür küçük farklar, ürünün garanti kapsamını etkilemez.

Bellek Upgrade (Yükseltme)

Sponsoruzda belirttiğiniz gibi, Monster Notebook kullanıcılarına cihazlarını kişiselleştirmeleri konusunda özgürlük sağlayan bir markadır. Spesifik olarak, 32GB RAM yükseltmesini belirlemişsiniz. Bu, bilgisayarınızı daha hızlı ve verimli hale getirecek önemli bir yükseltmedir. Ancak modele göre, laptopunuza eklenen ek RAM miktarını ve türünü kontrol etmek önemlidir.

TERİMLER:

Model Numarası: Bir ürünün tam adı veya modeli. Farklı ürün versiyonlarını ayırt etmek için kullanılır.
Garanti: Ürünün satın alındıktan sonra belirli bir süre içinde arızalanması durumunda ücretsiz tamir veya değiştirme sözleşmesi.
Bellek Upgrade (Yükseltme): Bilgisayarın hafıza kapasitesini artırmak için daha fazla bellek (RAM) eklenmesi.

Ayarlar kısmındaki numara bir şeyi değiştirmez. Genellikle model numaraları, bilgisayar üzerinde yapılan değişikliklerde ve yükseltmelerde değişir. Eğer bilgisayar üzerindeki model numaraları sipariş ettiğinizle aynı ise sorun yok, ancak en sondaki sürüm numarasının değişmesi büyük bir fark yaratmaz. Ayrıca, model numarasının farklı olması garantiyi asla etkilemez. Güzel bir bilgisayar almışsınız. Güle güle kullanın.