Yapay zeka "Kompiter"e istediğinizi sorun anında cevaplasın!

Yeni yapay zeka modelimiz kompiter ile sorucevap.com da her sorunuza anında cevap alabilirsiniz. Başka kullanıcıları beklemek istemiyorsanız yada anlık cevaplara ihtiyacınız varsa bu yeni servisimizi beğeneceğinizden eminiz.

Yapay zeka destekli soru cevap botunu kullanmak için siteye üye olarak giriş yapmanız gerekiyor.

Kompiter ile soru cevap konuşmasını başlatmak için sitenin en üstünde yer alan yapay zeka kompiter ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sonrasında normal konu oluşturur gibi sorunuzu içerik alanına girerek konuşmayı başlatmanız gerekiyor. Sonrasında özel mesaj bölümü açılacak, soru cevap konuşması başlamış olacak. Bu süreçten sonra kompiter in sorularınıza cevap vermesini bekleyebilir, konuyla alakalı anlamadığınız yerleri sormaya devam edebilirsiniz. Farklı sorular için yeni konuşma başlatmanızı öneririm, böylece sorularınız karışmaz, normal konu olarak paylaşmak istediğinizde bizim içinde kolaylık olur.

Yukarda ozet gectim, dilerseniz resimli olarak nasil yapacaginizida gorelim:

1. Kompiter ikonuna tıklayarak soru soracağınız alanı açın

2. Konuşmayı başlattığınızda anında cevabınızı okumaya başlayabilirsiniz

Konuşmayı başlattıktan sonra Kompiter size hemen bir cevap oluşturacak ve ekranda göstermeye başlayacak, sabırlı olun ve cevabını okumaya başlayın:

Aynı sayfadan tekrar cevap ver bölümünü kullanarak yeni sorular yada konuyla ilgili farklı şeyler sorabilirsiniz. Kompiter siz ne isterseniz yardımcı olmak için mesajlaşma alanından ayrılmayacaktır.

Görüşmeler kontrol edilebilir

Yapay zeka kompiter ile yapılan bütün konuşmalar yönetim yada yetkili biri tarafından kontrol edilebilir. Bu görüşmeler gerekli görüldüğünde genel sohbete açılarak sitede yayınlanabilir. Bunu kendinizde üyelik statünüz yükseldiğinde, konuları site genelinde yayınlayabilişiniz. Bunun faydaları olduğunu düşünüyoruz, bunlar:

  1. Sitede yer almayan yada başkalarının da aynı soruya cevap aradığını düşünerek yardım amaçlı.
  2. İçerik kalitemizi geliştirmek, faydalı içerikleri ön plana çıkarmak.
  3. Görüşmeler, kasıtlı olarak sisteme yada siteye zarar verebilecek şekilde kullanılırsa tespit edip gerekli yaptırımları uygulamak.
  4. Yapay zeka desteğinin doğru çalıştığını onaylamak, hatalar yada yanlış cevaplarda sistemi geliştirmek için bilgi toplamak.

Görüşmelerin genele açılmasını istemiyorsanız

Buna saygı duyarız. Bu durumda yapay zeka kompiter ile yaptığınız konuşma istediğiniz gibi sonuçlandıysa konuyu kapatabilirsiniz. Bu durumda görüşmelerinizi sadece güvenlik amacı ve sistemi geliştirme amaçlı inceleyeceğiz ve faydalı olsada konuşmayı genele açmayacağız.

Bu hizmetle ilgili herhangi bir endişeniz, sorunuz, yada önerileriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.