Tek Büyü Yapabilseniz Ne Yapardınız?

Bir tür büyü kullanabileceksiniz sadece bir tür. Yani bir defa değil. Peki hangisini seçerdiniz. Uçmak ya da para hilesi gibi klasik şeyleri de kabul ediyoruz ama özgün fikirlerinizi de merak ediyorum.

1 Beğeni

Açıkçası küçüklüğümden beri istediğim tek şey ben kafamda insanların düşüncelerini, bir şey yaptıklarında neden acaba yaptı gibi kafamda sorguladığım için kesinlikle zihin okumak isterdim.

1 Beğeni

Teknik olarak aklimizdan binlerce sey gecer aslinda, bu beynimizin calisma seklidir. Burda onemli olan hangi dusuncelerin gercek hissler oldugunu bilmektir. Yoksa haksiz yere insanlari suclama durumunda olabiliriz.

Doğru tabi ama karşındaki insana bir kötülük aklından geçiyorsa eğer o zaman olmasada elbet bir gün yapmış yada yapacaksındır.

1 Beğeni

Aslinda bir bakimda dusundugun gibi olabilir ama bu herkes uzerinde ise yaramaz. Sonucda anlik kizginliklarimizla neler neler dusunuyoruz. Ilerde yapacagimiz seyler degil bunlar. An geliyor is arkadasimizi bogazlicak oluyoruz, insan aklina neler geliyor. Ama 5 dakika sonra aklimizdan gidiyor. Bunlari ayirt edebildiginde gucun super olurdu :slight_smile: